10 tipů na aktivity pro rodiny s dětmi ve věku od 4-12 let

full-shot-family-playing-basketball

Dům Hastrman vám přináší nezapomenutelný pobyt pro vás a vaše děti ve věku 4–12 let. S mnoha aktivitami a výlety, pěkným ubytováním, kuchyňkou a velkou zahradou s rybníky je Hastrman ideálním místem pro rodiny hledající kombinaci zábavy a relaxace. Zde jsou naše tipy na deset nejlepších aktivit pro rodiny s většími dětmi:

 1. Hry na našem hřišti a zámek Choltice:
  Na naší zahradě se děti mohou těšit na pískoviště, průlezku, kolotoč, kuželky a míčové hry. Pro sportovní nadšence je k dispozici i badminton. V choltickém parku najdete mnoho nejrůznějších sportovišť, lze si tam zahrát i Discgolf. K dispozici je i dětské hřiště, restaurace a můžete zajít do zámecké restaurace nebo na prohlídku zámku – dětský okruh.
 2. Výlet s koupáním:
  Užijte si slunečné dny u písčitého jezera v Mělicích nebo navštivte aquaparky v Pardubicích, Chrudimi a Hradci Králové pro vodní radovánky.
 3. Sportovní soutěže a grilování:
  Zorganizujte na naší zahradě sportovní nebo orientační soutěže s plněním úkolů, a po úspěšném dni završte zážitek grilováním.
 4. Navštivte sportovní park v Pardubicích:
  Prozkoumejte opičí dráhu a výlet lodí z Pardubic na Kunětickou Horu a zpět.
 5. Slatiňany – Hřebčín a zámek:
  Objevte krásy Slatiňan včetně návštěvy hřebčína, zámku a 3 km dlouhé procházky na rozhlednu Báru s muzeem koní.
 6. Pěší túra na rozhlednu Barunku:
  Procházka 6 km dlouhou trasou z Choltic na rozhlednu Barunku a zpět do zámecké obory. Odměnou je občerstvení v zámecké restauraci poblíž hřiště.
 7. Chrudim – Muzeum loutek a Aquapark:
  Navštivte muzeum loutek v Chrudimi a poté se osvěžte v Aquaparku. Pro rodinnou pohodu doporučujeme návštěvu pizzerie.
 8. Muzeum Jana Kašpara a procházka Pardubicemi:
  Objevte historická letadla a virtuální realitu řízení letadel u Pardubického letiště a zakončete den procházkou Pardubicemi.
 9. Výlet na Kunětickou Horu:
  Zažijte vzrušující výlet na Kunětickou Horu, jízdu vláčkem na hrad a prohlídku Hradu a Perníkové chaloupky s Ježibabou. Užijte si krmení koz a ovcí v ohradě a občerstvení v malebné Kolibě s venkovním dětským hřištěm.
 10. Golfový výlet do Lázní Bohdaneč:
  Zážitek na golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč s možností seznámení se základy golfu. Užijte si občerstvení u venkovního grilu s výhledem na tréninkové hřiště a možnost zapůjčení lodiček, vesel a vest pro projížďku po nedalekém plavebním kanálu.

S ubytováním v domě Hastrman v Cholticích se váš rodinný pobyt stane nezapomenutelným dobrodružstvím pro všechny členy rodiny. Přijďte a zažijte společně nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace.

 

Foto:  Image by Freepik

 

2 thoughts on “10 tipů na aktivity pro rodiny s dětmi ve věku od 4-12 let

 1. Vše to, co je napsáno na webových stránkách, splňuje všechna očekávání. Kdykoliv jsme navštívili toto krásné, klidné, harmonické prostředí, tak jsme vždy byli unešeni krásou nabízeného ubytování. Jsme vášnivými cyklisty a okolní příroda je skvělá pro vyjížďky na kolech. Hostitelka je příjemná, vstřícna a vždy je ochotna pomoci v jakékoliv situaci. Prostě neváhejte a včas si zabukujte ubytování. Věříme, že nebudete zklamaní a naopak budete pět chválu, tak činíme vždy i my. Hezké dny manželé Janurovi

  1. Děkujeme za Vaši milou návštěvu a moc se těšíme na příští shledání.
   M.Jerlingová a Hastrman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *