UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ

PARDUBICE - CHOLTICE

R E C E N Z E

CO ŘÍKAJÍ

ZÁKAZNICE...

https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/10/small_image_03.jpg

U HASTRMANA jsme s manželem našli druhý domov. Nemáme v Praze zahradu, a tak je nám vzácné grilovat si na břehu rybníka, snídat v zahradním altánku, a přitom si užívat příjemného soukromí. Ubytování je velmi pěkné a čisté, kuchyňka vybavená, paní majitelka moc fajn. A do okolí lze vyrazit na různé výlety, které jen tak neomrzí. Rádi se sem vracíme.

https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/09/signature_01.png

PAVLA JANSKÁ
Zákaznice

Když jsem si pobyt u HASTRMANA objednávala poprvé, byla jsem čerstvě sama, unavená, vystresovaná a navíc i přepracovaná. Pochybovala jsem, že je možné dát se rychle dohromady. Ale díky pobytu u HASTRMANA jsem se brzy zotavila. Odpočívala jsem hodně v zahradě, dělala si procházky do okolí a na doporučení milé majitelky domu jsem si pobyt rozšířila o hipoterapii, vyjížďky na koních a o procedury v Lázních Bohdaneč. Léčivý dotek terapeuta udělal s mými bolavými svaly a napětím zázraky. Vrátila jsem se domů s novými silami. A od té doby opakuji každoročně.

https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/09/signature_02.png

BARBORA STRNADOVÁ
zákaznice

https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/10/small_image_04.jpg
https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/10/small_image_05.jpg

I can't say enough good things about HASTRMAN ♥. The environment is serene, and the Bohdanec treatments are heavenly. My massage was tailored to my specific needs, and I left feeling lighter, less stressed, and with a smile on my face. It's a true gem in the world of self-care.

https://hastrman.berstejn.com/wp-content/uploads/2023/09/signature_03.png

TARA ROBERTS
Zákaznice

PERFEKTNÍ

DÁRKY

Od ubytování až po celý balíček, naše poukázky poskytují flexibilitu k vytvoření dokonalého zážitku šitého na míru vašim přáním.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

OUR SIGNATURE

TREATMENTS

SWEDISH MASSAGE
HOT STONE MASSAGE
SPA FOR TWO
CHOCOLATE DREAM
PARTIAL MASSAGE
FULL BODY MASSAGE
A SANCTUARY OF RELAXATION & HEALING

I had the most incredible massage experience at Bohdanec Spa. From the moment I walked in, I felt welcomed also have a genuine passion and at ease. The therapist’s skill and intuition were truly remarkable – I left feeling like a whole new person.

PAULA JACKSON
Client

STEP INTO THE WORLD OF TRANQUILITY

The therapists here are not only knowledgeable and professional, but they also have a passion for what they do. I can’t express how much their massages have helped alleviate my chronic pain. Thank you for making my wellness a priority.”

ROBERT POLLOCK
Client

ESCAPE FROM THE DAILY GRIND

As someone who’s always on the go, finding a place to truly unwind can be a challenge. Luckily, I discovered Bohdanec Spa. Their massages are an escape from the daily grind, a chance to disconnect and recharge. It’s a true gem in the world of self-care.

TARA ROBERTS
Client